Restaurace, kde chuť ožívá

petřkovická
restaurace

Jsme Michael a Kateřina, bratr a sestra, kteří se rozhodli sdílet svou vášeň pro gastronomii a pohostinnost ve formě vlastní restaurace – ta pro nás není pouze profese, ale skutečné umění spojovat chutě a vytvářet nezapomenutelné zážitky pro naše hosty.

Máme rádi minimalismus, který promítáme do vzhledu naší restaurace a jejího interiéru laděný do decentní modré barvy v kombinaci se světlým dřevem. Neskutečně nás naplňuje vidět spokojeně najezené, vracející se hosty, proto se snažíme vymýšlet stále něco nového, ať už se jedná o změny v jídelním lístku, ale také různé akce a sezónní hody, které v naší restauraci několikrát do roka můžete zažít. 

kdo stojí za petřkovickou restaurací?

Kateřina

Protože restaurace není jen o jídle, Kateřina dodává maximum tomu, aby každý z hostů strávil skvělý čas v příjemné atmosféře a načerpal pozitivní energii naší restaurace. Její úsměv a ochota vás přivítá a vytvoří prostředí, ve kterém se budete cítit jako doma.

Michael

Šéfkuchař Michael svůj talent a kreativitu přenáší do moderních chutí a elegantní prezentace pokrmů na talíři. Zápal pro českou i zahraniční kuchyni přebírá do svého stylu vaření a rád vybočí z trasy klasické kuchyně. Spojení netradičních chutí vás často může příjemně překvapit.

Přátelský sourozenecký vztah přešel v profesní výzvu

Dlouhodobá spolupráce, která nás nakopla k otevření vlastní restaurace. Motivace dodat vám, zákazníkům na talíř něco nového, netradičního a podráždit tak vaše chuťové pohárky.

Věříme v osobní přístup a kvalitu surovin, které tvoří základ našeho menu. Každý den se zavazujeme překonávat očekávání a přinášet do naší restaurace to nejlepší, co svět gastronomie může nabídnout. Ať už přicházíte na rychlý oběd, romantickou večeři, firemní setkání nebo oslavu s přáteli. Vždy je pro nás klíčové, aby každý host odcházel s nezapomenutelným gastronomickým zážitkem a spokojeným úsměvem na tváři. S pečlivostí vybíráme každou ingredienci, abychom vytvářeli pokrmy plné chutí a harmonie.

Vaše návštěva není pouze o stravování, je to cesta do světa vynikajícího jídla. Vytváříme pro vás prostředí, kde můžete zažít jedinečné chutě spojené s přátelským a profesionálním servisem. Přijměte naše pozvání a dejte nám příležitost vás okouzlit a nadchnout naší vášní pro gastronomii.