Nabídka služeb a akcí

catering
na míru

Nabízíme catering na míru pro každou společenskou událost. Od firemních akcí a plesů po rodinné oslavy – vždy pro vás zajistíme nezapomenutelné gastronomické zážitky a bohatý výběr pokrmů pro vaše hosty, zaměstnance nebo přátele. Připravíme pro vás pestrý raut s různými specialitami, obloženými mísy a mnoho dalších čerstvých pochutin – vše na míru dle vašich požadavků a přání. 

Připravíme pro vás nabídku na míru podle očekávaného počtu hostů, typu události. Věnujeme pozornost vašim individuálním potřebám, abychom vytvořili perfektní menu a atmosféru pro každou příležitost.

nabízíme sály pro společenské akce

Malý sál pro až 40 osob

Plánujete rodinnou oslavu nebo třeba firemní večírek a sháníte sál s kapacitou do 40 osob?

V našem sálu dokážeme vytvořit útulné prostředí s příjemnou atmosférou pro vaše hosty, zaměstnance, přátele či rodinu. Zajistíme pro vás také kvalitní občerstvení na míru včetně nealkoholických a alkoholických nápojů.

Velký sál pro až 200 osob

Velký sál je vhodný pro větší oslavy či soukromé akce nebo třeba plesy či svatební hostiny.

V rámci sálu pro vás můžeme zajistit kompletní catering na míru, aby vaší hosté, zaměstnanci či rodina a přátelé strávili příjemný čas v prostředí moderní restaurace. Pro vaší akci zajistíme také kvalitní ozvučení prostorů či další služby.

Kapacita naší restaurace s oběma sály je určena pro 350 osob.

To nejlepší pro vaše hosty

Kontaktujte nás a domluvte si s námi osobní schůzku v prostorech restaurace. Provedeme vás společenskými sály a připravíme pro vás catering a atmosféru na míru vaší akci.